Akce a prezentace 

Duben 2017

 

Vinná Párty Vinoderma

Srdečně Vás zve tým Vinum Therapy Cosmetics a Prosperita finance s.r.o.

Jarní grilování s vinnou kosmetikou a vinotékou PURA-VIDA

(konečná tramvaje č. 7, 8, 17, - Smyčka Poruba)

28.4.2017 od 15 hodin

(mezi 11 - 14 hodinou je akce veřejná)

cena vstupenky 200,- Kč / vstupenka je slosovatelná 

nutná rezervace  samkova@prosperita.com, mobil:730 544 035

VINUM THERAPY COSMETICS

VINUM THERAPY COSMETICS je specializovaný kosmetický salón, který nabízí širokou škálu kosmetických služeb od speciální kosmetické, kataplasmatické masky, posezení nad sklenkou vína po klasické kosmetické služby jako jsou líčení, barvení řas, úprava obočí apod. VTC se specializuje i na vlastní výzkum a vývoj, který je zaměřený na kosmetické produkty z vinné biomasy

Reva vinná (Vitis vinifera)- patří k nejstarším rostlinám. Za kolébku pěstování vína je pokládáno území Syrie, Mezopotanie a středního Kavkazu. Réva vinná je popínavá dřevnatá liána, pnoucí se po oporách, k nimž se přichycuje pomocí úponku. Réva vinná zlepšuje chronické zánětlivé procesy, podporuje tvorbu bílých krvinek, úspěšně zklidňuje křečové žíly. Víno obsahuje desítky flavonoidu, jejichž složení určuje technologie zpracování, odrůda a zeměpisná poloha. Jednou z nejznámějších fenolických látek je resveratol, katechin.Flavonoidy působí jako antioxidanty. Konkrétně účinky resveratrolu např.antivirové účinky,podporuje prokrvení,pozitivně ovlivňuje zpracování tuků, má protizánětlivé účinky,ochrana před oxidačním stresem, ochrana nervových buněk.Resvratrol- hvězda mezi fytoalexiny. Všechny tyto a jiné účinky jsou výsledky vědeckého bádání ,že reveratrol ovlivnuje prokrvení a působí proti vysokému tlaku. Je to látka, která se objevila v hroznu samotném v roce 1976 ( Zdroj: Léčivá síla vín )

VINOSPA                               VINODERMA         

Náš specializovaný kosmetický salón se zabývá vlastní produkcí kosmetické značky VINODERMA a VINOSPA, která je vytvořená z vína a vinných produktů. Do loga této značky jsme si zvolily tři bobule - plody vinné révy, které znázorňují jeden z nejdokonalejších tvarů, kouli. Koule byla odpradávna předmětem léčitelství, techniky, sochařství, malířství, astrologie a dalších oborů lidské činnosti. Naše společnost v kouli vidí spojitost mezi krásou a uměním, precizností a technikou, péči o zdraví a léčitelství nebo jedinečnosti a astrologií. V našem případě si příroda vybrala kouli pro uchování jedinečné kombinace přírodních bio-aktivních látek, vytvořené vinným letorostem. Tato vinná koule, která se nazývá bobule je pečlivě od základu stavěna po celý rok, kampaň probíhá jednou ročně a to od září do listopadu.